Дізнайтесь більше

Red River - виробник надувних байдарок, пакрафтов і гермоупаковок

Ж/Д ПЕРЕВОЗКИ ТЕРМИНАД
Про нас

У нас ви можете купити надувні байдарки, пакрафти, весла і гермоупаковки за кращими цінами і з гарантією від виробника, відправляємо замовлення по всій Україні.

Red River - компанія виробник надувних байдарок, пакрафтов (packraft) і гермоупаковок. В нашій продукції використовуються тільки сучасні і високоякісні матеріали від провідних виробників, а розробники компанії не сидять на місці і придумують нову продукцію, а так само допрацьовують наявні моделі для того щоб ви відчували максимальний комфорт і безпеку під час подорожі.

Наше завдання зробити водний туризм більш доступним і популярним, а у клієнтів компанії повинні залишитися тільки позитивні емоції після використання нашого спорядження.

Тест-драйв

Наша компанія пропонує можливість тест-драйву байдарок і пакрафта в м.Дніпро.

Переваги
Зменшена парусність
Високоміцні матеріали
Легкі і надійні
Гарантія від виробника
Переваги покупок у нас
1Наша компанія використовує для виробництва спорядження тільки високоякісні матеріали і фурнітуру. Ми розуміємо, що від цього залежить ваша безпека і ваших близьких.
3Компанія Red River є першим в Україні виробником «пакрафтов». Допоможемо Вам підібрати пакрафт для будь-яких цілей і завдань. Пропонуємо великий модельний ряд, який постійно поповнюється.
2Наші надувні байдарки мають відмінні ходові якості, мінімальну парусність, невелику вагу і габарити упаковки. У нас ви можете придбати каяк на будь-який смак (для риболовлі, туризму або екстриму).
4Зробивши покупку у нас, ви отримуєте гарантію безпосередньо від виробника (швидке і ефективне розв'язання питань і консультація компетентних фахівців).